Kancelářská otočná židle TIROL 2 — látka, tmavě šedá

TIROL 2 je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento... více informací »
Kancelářská otočná židle TIROL 2 — látka
Značka: Kup Židle
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
TIROL 2 je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento...

TIROL 2 je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus nábytku se perfektně hodí do moderních interiérů. Židle je výškově nastavitelná s houpacím mechanismem, kříž je kovový s kolečky vhodnými na koberce. Čalounění odolnou látkou. Nosnost 110 kg.Rozměry:- výška: 97 – 107 cm- výška sedáku 39 – 49 cm – šířka: 44 cm- hloubka: 46 cm
Materiál:
– tkanina Další vlastnosti:- mechanismus houpací


Tento unikátní výrobek Kancelářská otočná židle TIROL 2 — látka, tmavě šedá máte možnost získat prostě na našem webu zařazený v kategorii židle do kanceláře! Nyní můžete najít ještě jiné kousky ve zmíněné sekci za nejlepší ceny. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další skvělé kousky značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Kancelářská otočná židle TIROL 2 — látka, tmavě šedá od kvalitní společnosti Kup Židle snadno najdete u nás téměř zdarma! Výhodně teď u nás za 2 099 Kč.