Kancelářská otočná židle TIROL — ekokůže, více barev Šedá

TIROL je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento... více informací »
Kancelářská otočná židle TIROL — ekokůže
Značka: Kup Židle
2 279 Kč
Ověřit dostupnost
TIROL je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento...

TIROL je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus nábytku se perfektně hodí do moderních interiérů. Židle je výškově nastavitelná s houpacím mechanismem, kříž je kovový s kolečky vhodnými na koberce. Čalounění odolnou ekologickou kůží. Nosnost 110 kg.Rozměry:- výška: 97 – 107 cm- výška sedáku 39 – 49 cm – šířka: 44 cm- hloubka: 46 cm
Materiál:
– ekologická kůže Další vlastnosti:- mechanismus houpací

Hodně oblíbený produkt máte možnost koupit bez obtíží tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice židle do kanceláře. Vyberte si ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky v bezva akci. Populární dodavatel Kup Židle vám představuje top zboží. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Kancelářská otočná židle TIROL — ekokůže, více barev Šedá od společnosti Kup Židle snadno můžete získat tady ve výprodejové akci. Nabídka již od 2 279 Kč.