Kancelářská otočná židle VALDEZ — látka, více barev Modrá

Stylová kancelářská židle s prodyšným opěrákem VALDEZ, která je díky svému provedení vhodná do všech interiérů. Perfektně... více informací »
Kancelářská otočná židle VALDEZ — látka
Značka: Kup Židle
2 459 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová kancelářská židle s prodyšným opěrákem VALDEZ, která je díky svému provedení vhodná do všech interiérů. Perfektně...

Stylová kancelářská židle s prodyšným opěrákem VALDEZ, která je díky svému provedení vhodná do všech interiérů. Perfektně se v ní propojují prvky funkčnosti, komfortu, ergonomie a užitných vlastností. Čalounění sedáku membránovou tkaninou, která je odolná vůči poškození. Součástí židle nastavitelná opěrka hlavy, bederní opěrka a područky. Nosnost 110 kg.

Rozměry:
– šířka 64 cm
– hloubka 60 cm
– výška 116-122 cm
– výška sedu 46-52 cm
Materiál:
– membránová tkanina- síťovinaDalší vlastnosti:
– mechanismus houpací

Zajímavý kousek Kancelářská otočná židle VALDEZ — látka, více barev Modrá je k sehnání bez obtíží tady na našich stránkách v populární kategorii židle do kanceláře. Vyberte si další výrobky z této oblíbené sekce za extra cenu.

Tento vynikající produkt Kancelářská otočná židle VALDEZ — látka, více barev Modrá od kvalitní značky Kup Židle snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě se slevou! Právě lze objednat jen za 2 459 Kč.