Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR — černá / modrá

Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR je potaženo textilní síťovinou v barevném provedení černá a modrá. Křeslo má pevný chromovaný kříž,... více informací »
Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR — černá / modrá
Značka: Kup Židle
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR je potaženo textilní síťovinou v barevném provedení černá a modrá. Křeslo má pevný chromovaný kříž,...

Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR je potaženo textilní síťovinou v barevném provedení černá a modrá. Křeslo má pevný chromovaný kříž, houpací mechanismus a je také výškově nastavitelné. Výška sedu je mezi 45 – 55 cm a výška opěradla 73 cm. Nosnost křesla je až 120 kg. 
Parametry: 
Šířka: 61 cm
Hloubka: 48 cm
Výška: 124 cm
Hmotnost: 16 kg Ve slevě produkt Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR — černá / modrá lze zakoupit bez problémů na našem webu ve známé sekci kancelář! Nyní můžete najít ještě ostatní výrobky ve zmiňované sekci za báječnou cenu. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce však také další skvělé kousky značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Kup Židle vám nabízí skvělé produkty. Udělejte radost sami sobě!

Kvalitní a velmi žádaný kus Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR — černá / modrá pocházející od značky Kup Židle snadno získáte právě zde levně. Nabídky již od 3 499 Kč.