Konferenční stůl DEREG — 80x48x39 cm, dub sonoma

Poctivý konfereční stolek s poličkou v tradičním provedení, který se bude dobře vyjímat v moderních i tradičních obývacích pokojích. Lze ho ale... více informací »
Konferenční stůl DEREG — 80x48x39 cm
Značka: Kup Židle
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Poctivý konfereční stolek s poličkou v tradičním provedení, který se bude dobře vyjímat v moderních i tradičních obývacích pokojích. Lze ho ale...

Poctivý konfereční stolek s poličkou v tradičním provedení, který se bude dobře vyjímat v moderních i tradičních obývacích pokojích. Lze ho ale díky nadčasovému designu umístit i do kanceláře či pracovny. Moření dřeva v barvě dub sonoma, která je svěží a nábytku přidává na atraktivitě. Záruka 2 roky.
Parametry:
Šířka: 80 cm
Hloubka: 48 cm
Výška: 39 cm
Hmotnost: 9 kg Kvalitní výrobek Konferenční stůl DEREG — 80x48x39 cm, je dostupný lehce na našem webu v populární kategorii stolky do obýváku! Vyhledejte si oblíbené kousky z naší sekce v akci! Výrobce Kup Židle vám může poskytnout prvotřídní zboží. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další produkty značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený výrobek Konferenční stůl DEREG — 80x48x39 cm, dub sonoma od značky Kup Židle snadno můžete pořídit zde nyní skutečně levně! Ceny od 1 790 Kč.