Relaxační TV křeslo KOMFY — výsuvná podnožka, šedá ekokůže, nosnost 150 kg

Komfortní televizní křeslo Komfy je ideální kus nábytku pro náročné uživatele, kteří preferují prostor a maximální pohodlí. Křeslo se chlubí... více informací »
Relaxační TV křeslo KOMFY — výsuvná podnožka
Značka: Kup Židle
10 260 Kč
Ověřit dostupnost
Komfortní televizní křeslo Komfy je ideální kus nábytku pro náročné uživatele, kteří preferují prostor a maximální pohodlí. Křeslo se chlubí...

Komfortní televizní křeslo Komfy je ideální kus nábytku pro náročné uživatele, kteří preferují prostor a maximální pohodlí. Křeslo se chlubí dvojitým polstrováním sedáku, velkorysím podhlavníkem a masivní zádovou opěrou, která je speciálně tvarovaná tak, aby dala odpočinout unaveným zádům. Příjemný bonus představuje možnost polohování (2 polohy) a výsuvná podnožka, která přijde vhod třeba při odpoledním dýchánku. Ocelová kostra slibuje stabilitu a dlouhou životnost. Nosnost 150 kg.
Polohovaní zádové opěrky a výsuvné podnožky je na sobě nezávislé. Pomocí páčky na boku lze vysunout podnožku. Polohování zádové opěrky je pomocí vlastní síly.
Parametry:
Šířka 72 cmVýška 106 cmHloubka 87 cmVýška sedu 49 cmŠířka sedu 55 cmHloubka sedu 49Hmotnost 34 kgNosnost 150 kg

Zlevněný kus Relaxační TV křeslo KOMFY — výsuvná podnožka, šedá ekokůže, nosnost 150 kg od odblíbeného výrobce Kup Židle jednoduše získáte zde teď právě ve slevě. Nabídky od 10 260 Kč.