Tempo Kondela Jídelní komplet Venis New 1 + 4, wenge / bílá

Jídelní komplet Venis New 1 + 4, wenge / bílá Občas je těžké si v klidu dopřát vaše oblíbené jídlo, ovšem jídelní komplet Venis New je... více informací »
Tempo Kondela Jídelní komplet Venis New 1 + 4
Značka: Tempo Kondela
10 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní komplet Venis New 1 + 4, wenge / bílá Občas je těžké si v klidu dopřát vaše oblíbené jídlo, ovšem jídelní komplet Venis New je...

Jídelní komplet Venis New 1 + 4, wenge / bílá Občas je těžké si v klidu dopřát vaše oblíbené jídlo, ovšem jídelní komplet Venis New je maximálně pohodlný, a proto užít si chvíli klidu, nebylo nikdy lehčí. Jedná se komplet složený z jednoho stolu a čtyř jídelních židlí. Celý set je vymyšlen v jednoduchém a moderním stylu, díky tomu se krásně hodí k jakémukoliv typu interiéru. Jídelní komplet je vyroben z eko kůže a masivního dřeva. Díky potahu židle z eko kůže, je tato židle velice nadčasová. Pro…
Hodně žádaný produkt Tempo Kondela Jídelní komplet Venis New 1 + 4, wenge / bílá lze nakoupit snadno tady a teď na našem webu ve známé sekci jídelní sety. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny. Tato značka Tempo Kondela pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní výrobky.

Exkluzivní produkt Tempo Kondela Jídelní komplet Venis New 1 + 4, wenge / bílá značky Tempo Kondela jednoduše můžete sehnat tady teď právě skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 10 490 Kč.