Tempo Kondela Kancelářská židle Taxis, malinová

Kancelářská židle Taxis, malinová Poznejte sílu kancelářské židle Taxis, která vám nedovolí ztratit koncentraci během práce.... více informací »
Tempo Kondela Kancelářská židle Taxis
Značka: Tempo Kondela
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Taxis, malinová Poznejte sílu kancelářské židle Taxis, která vám nedovolí ztratit koncentraci během práce....

Kancelářská židle Taxis, malinová Poznejte sílu kancelářské židle Taxis, která vám nedovolí ztratit koncentraci během práce. Židle Taxis přispěje k pozitivním výsledkům a zlepší vaši výkonnost. Elegance, jakou v sobě tato židle skrývá očaruje opravdu každého. Sedák je čalouněn membránovou tkaninou černé barvy a opěrák je čalouněn síťovinou malinové barvy. Síťovina je prodyšná a perfektně se přizpůsobuje tvaru Vašich zad. Součást židle je jednoduše nastavitelný houpací mechanismus, který zabezpečuje… Výjimečný produkt Tempo Kondela Kancelářská židle Taxis, malinová je k sehnání bezstarostně tu v oblíbené rubrice židle do kanceláře. Mrkněte na podobné produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další prověřené kousky značky Tempo Kondela. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Tempo Kondela Kancelářská židle Taxis, malinová od top výrobce Tempo Kondela snadno najdete aktuálně v akci! Pouze nyní za 3 190 Kč.