Tempo Kondela Kancelářské křeslo Lotar

Kancelářské křeslo Lotar Kancelářské křeslo Lotar Vás upoutá svým dravým designem, který je inspirován designe sportovních... více informací »
Tempo Kondela Kancelářské křeslo Lotar
Značka: Tempo Kondela
4 480 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Lotar Kancelářské křeslo Lotar Vás upoutá svým dravým designem, který je inspirován designe sportovních...

Kancelářské křeslo Lotar Kancelářské křeslo Lotar Vás upoutá svým dravým designem, který je inspirován designe sportovních vozů. Díky tomuto designu zpestří každou stylově zařízenou pracovnu. Kromě atraktivního vzhledu však nabídne i vysokou míru komfortu a vynikající, plně nastavitelnou houpací mechaniku. Na křeslu Lotar naleznete čalounění ze spolehlivé a pevné eko kůže. Již na první pohled vás jistě osloví atraktivní černo-bílá kombinace a výrazné prošívání. Čalounění tedy zajišťuje měkké sezení,… Velmi žádaný výrobek Tempo Kondela Kancelářské křeslo Lotar je dostupný lehce tady na webu v kategorii židle do kanceláře. Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží z této oblíbené rubriky za internetové ceny.

Tento neodolatelný kus Tempo Kondela Kancelářské křeslo Lotar od známé společnosti Prima Židle snadno naleznete zde teď ve slevě. Nabídka od 4 480 Kč.