Tempo Kondela Kancelářský regál nízký Johan 2 New 3, bílý

Kancelářský regál nízký Johan 2 New 3, bílý Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí prostor v... více informací »
Tempo Kondela Kancelářský regál nízký Johan 2 New 3
Značka: Tempo Kondela
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářský regál nízký Johan 2 New 3, bílý Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí prostor v...

Kancelářský regál nízký Johan 2 New 3, bílý Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí prostor v industriálním designu, a někdo spíše něco více jednoduchého a klasického, jako například kancelářský nábytek z řady Johan 2 New. Tento kancelářský nábytek se pyšní především využíváním současných trendů, jako je flexibilita, vzdušnost, světlost a propojení spolehlivých materiálů s příjemným barevným dekorem. Již na první pohled je jasné, že se řada Johan 2 New zaměřuje na…
Velmi prodávaný produkt Tempo Kondela Kancelářský regál nízký Johan 2 můžete nakoupit bez obtíží tu umístěný v sekci poličky a regály. Připravili jsme oblíbené kusy z této oblíbené kategorie za super ceny!

Diskontní produkt Tempo Kondela Kancelářský regál nízký Johan 2 New 3, bílý od známé značky Tempo Kondela jednoduše najdete na našich stránkách teď právě skutečně levně! Nyní za akční cenu 1 690 Kč.