TV stolek na kolečkách HORN — masiv borovice

Tv stolek na kolečkách Horn vyrobený z masivu borovice v lakovaném provedení. Stolek má jednu zásuvku s kovovými pojezdy a dvě otevřené... více informací »
TV stolek na kolečkách HORN — masiv borovice
Značka: Kup Židle
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Tv stolek na kolečkách Horn vyrobený z masivu borovice v lakovaném provedení. Stolek má jednu zásuvku s kovovými pojezdy a dvě otevřené...

Tv stolek na kolečkách Horn vyrobený z masivu borovice v lakovaném provedení. Stolek má jednu zásuvku s kovovými pojezdy a dvě otevřené poličky.
Parametry:
Šířka: 67 cm
Hloubka: 37 cm
Výška: 65 cm
Hmotnost: 14 kg
Materiál: Masiv
Povrch: lakováno
Oblíbený a kvalitní výrobek TV stolek na kolečkách HORN — masiv borovice je dostupný právě zde u nás v rubrice tv stolky! Najděte si ještě jiné zboží ve zmíněné kategorii z pohodlí domova! Významný dodavatel Kup Židle pro své zákazníky dodává vynikající výrobky. A to ještě není vše. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt TV stolek na kolečkách HORN — masiv borovice originál od značky Kup Židle snadno získáte tady teď téměř zdarma! Nabídky od 2 190 Kč.