UNIQUE Kancelářská židle Award, oranžová

Kancelářská židle Award, oranžová Veselá a moderní kancelářská židle Award okamžitě zpestří každou místnost. Díky použitým vysoce... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle Award
Značka: UNIQUE
3 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Award, oranžová Veselá a moderní kancelářská židle Award okamžitě zpestří každou místnost. Díky použitým vysoce...

Kancelářská židle Award, oranžová Veselá a moderní kancelářská židle Award okamžitě zpestří každou místnost. Díky použitým vysoce prodyšným materiálům, pak zajistí komfortní posezení za jakýchkoliv podmínek. Sedák židle je potažen membránovou látkou. Společně s područkami a opěradlem, poté tvoří jeden kompaktní celek, díky čemuž se při houpání pohybuje celá židle. Další výhodou této konstrukce je pak pevně ustavené ergonomické tvarování, které zabezpečí zdravé držení těla. Síťovaný opěrák je z tohoto…Povedený produkt lze sehnat nyní na našich stránkách v populární kategorii židle do kanceláře! Nyní můžete koupit nové produkty ze zmíněné sekce za super ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky UNIQUE. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený výrobce UNIQUE nabízí kvalitní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Exkluzivní produkt UNIQUE Kancelářská židle Award, oranžová od známého dodavatele UNIQUE naleznete zde nyní až neuvěřitelně levně! Momentálně k dispozici za 3 290 Kč.