UNIQUE Kancelářská židle Play, černá

Kancelářská židle Play, černá Hledáte jednoduchý, minimalistický, ale přesto elegantní kus nábytku do své kanceláře,... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle Play
Značka: UNIQUE
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Play, černá Hledáte jednoduchý, minimalistický, ale přesto elegantní kus nábytku do své kanceláře,...

Kancelářská židle Play, černá Hledáte jednoduchý, minimalistický, ale přesto elegantní kus nábytku do své kanceláře, pracovny či zasedací místnosti? Design kancelářské židle Play dokonale balancuje na pomezí těchto dvou kategorií, čímž budí zaslouženou pozornost a bude tím pravým právě pro vás. Židle Play tak díky svému vyladěnému designu, doplní jakýkoliv prostor. Součást židle Play je jednoduše nastavitelný houpací mechanismus, který umožňuje plynulé nastavení výšky sedáku, tuhosti opěráku a zablokování…
Akční produkt UNIQUE Kancelářská židle Play, máte možnost pořídit ještě na našem webu v rubrice židle do kanceláře! Nyní můžete najít zlevněné produkty z naší rubriky za výhodnou cenu. Tato vyjímečná značka UNIQUE vyrábí top sortiment Přesvědčte se.

Výjimečný a žádaný kousek UNIQUE Kancelářská židle Play, černá od dodavatele zboží UNIQUE jde pořídit v naší aktuální nabídce téměř zdarma. Produkt momentálně prodáváme za 3 190 Kč.