UNIQUE Kancelářská židle SPINELLY M, černá/šedá

Kancelářská židle Spinelly M je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle SPINELLY M
Značka: UNIQUE
12 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Spinelly M je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým...

Kancelářská židle Spinelly M je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým pohodlím a širokými možnostmi nastavení. Pětiramenná báze židle s univerzálními kolečky, je vyrobena z leštěného hliníku, stejně jako další základní prvky konstrukce. Díky tomu nabídne tato židle jak vynikající stabilitu a odolnost, tak nosnost plných 130 kg. Díky výkonnému plynovému pístu si pak můžete nastavit výšku sezení v rozsahu 10 cm. Nastavení má na starosti polohovací…Tento výjimečný kus UNIQUE Kancelářská židle SPINELLY M, černá/šedá máte možnost koupit bezprostředně tu na stránkách v sekci židle do kanceláře. Nyní si můžete pořídit akční produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Mrkněte na další kvalitní zboží od výrobce UNIQUE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt UNIQUE Kancelářská židle SPINELLY M, černá/šedá s osvědčenou značkou UNIQUE snadno můžete najít tady a teď za výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 12 790 Kč.