UNIQUE Kancelářské křeslo Ares Soft HL, černá kůže

Hledáte-li kancelářské křeslo, které bude stylové a komfortní zároveň, mohl by vás zaujmout právě model Ares Soft HL. Ten... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo Ares Soft HL
Značka: UNIQUE
10 990 Kč
Ověřit dostupnost
Hledáte-li kancelářské křeslo, které bude stylové a komfortní zároveň, mohl by vás zaujmout právě model Ares Soft HL. Ten...

Hledáte-li kancelářské křeslo, které bude stylové a komfortní zároveň, mohl by vás zaujmout právě model Ares Soft HL. Ten vsází na skutku netradiční kombinaci materiálů – dokonale prodyšné a poddajné síťovině v opěráku sekunduje čalounění z leštěné přírodní černé kůže. Takováto kombinace materiálů však není samoúčelná. Prodyšné a měkké opěradlo se dokonale přizpůsobí vašim zádům a zůstává pohodlné za jakýchkoliv podmínek. Přitom však díky vestavěné výztuze řádně podepře záda v oblasti beder. Krční páteři…
Tento exkluzivní výrobek seženete jednoduše na našem webu ve známé sekci židle do kanceláře. Nyní si můžete koupit další produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce UNIQUE. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce UNIQUE má velmi kvalitní výrobky. A tady je důkaz.

Oblíbený a kvalitní kus UNIQUE Kancelářské křeslo Ares Soft HL, černá kůže od kvalitní značky UNIQUE můžete získat právě opravdu levně! Akční cena 10 990 Kč.