UNIQUE Kancelářské křeslo Ares Soft PU, bílá eko kůže

Kancelářské křeslo Ares Soft PU, bílá eko kůže Reprezentativní, majestátní, luxusní – taková slova vás nejspíše při... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo Ares Soft PU
Značka: UNIQUE
8 390 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Ares Soft PU, bílá eko kůže Reprezentativní, majestátní, luxusní – taková slova vás nejspíše při...

Kancelářské křeslo Ares Soft PU, bílá eko kůže Reprezentativní, majestátní, luxusní – taková slova vás nejspíše při pohledu na kancelářské křeslo Ares Soft PU napadnou jako první. A trefíte se přesně do černého, protože toto křeslo nabízí skutečně božské posezení. Vděčí za to jak kvalitním materiálům, tak propracované ergonomii, kterou podporuje kvalitní osvědčený mechanismus. Sedák židle je čalouněn hladkou bílou eko kůží – moderním materiálem, který vzhledem i strukturou velmi zdařile imituje přírodní… Oblíbený a kvalitní výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo Ares Soft PU, můžete pořídit taky tu na stránkách umístěný v kategorii židle do kanceláře! Podívejte se na další výrobky ze zmíněné kategorie za internetové ceny! Významná značka UNIQUE vám nabízí skvělé produkty za překvapivě výhodné ceny! Nakupujte výhoděn u nás.

Nejprodávanější produkt UNIQUE Kancelářské křeslo Ares Soft PU, bílá eko kůže od společnosti UNIQUE snadno naleznete právě teď v naší nabídce za nejnižší cenu. Nabídky od 8 390 Kč.