UNIQUE Kancelářské křeslo BRANDO HL

Nestárnoucí klasika v podobě černé kůže a leštěného hliníku nikdy nevyjde z módy. A už vůbec ne v případě, kdy se ji... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo BRANDO HL
Značka: UNIQUE
11 790 Kč
Ověřit dostupnost
Nestárnoucí klasika v podobě černé kůže a leštěného hliníku nikdy nevyjde z módy. A už vůbec ne v případě, kdy se ji...

Nestárnoucí klasika v podobě černé kůže a leštěného hliníku nikdy nevyjde z módy. A už vůbec ne v případě, kdy se ji podaří vytvarovat tak, jako právě v případě kancelářského křesla Brando HL. To už na první pohled slibuje špičkový komfort a vynikající zpracování. A skutečnost je ještě lepší – to vše totiž doplňuje špičková houpací mechanika. Robustní základna s pěticí tichých koleček je vyrobená z leštěného hliníku, který ostatně tvoří celý nosný rám křesla. Sedák, opěrák a područky jsou zde propojeny do…Ve slevě produkt lze pořídit nyní na našich stránkách v oblíbené rubrice židle do kanceláře. Mrkněte na vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu! Máme toho více, u nás najdete další vybrané kousky od výrobce UNIQUE. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo BRANDO HL od top značky UNIQUE získáte tady nyní ve výprodejové akci! Nabídka od 11 790 Kč.