UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO HL, černá

Kancelářské křeslo Celio HL je uvařeno z osvědčeného receptu, ze kterého nemůže vzejít nic jiného, než královsky pohodlné... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO HL
Značka: UNIQUE
15 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Celio HL je uvařeno z osvědčeného receptu, ze kterého nemůže vzejít nic jiného, než královsky pohodlné...

Kancelářské křeslo Celio HL je uvařeno z osvědčeného receptu, ze kterého nemůže vzejít nic jiného, než královsky pohodlné posezení, které navíc ozdobí každou kancelář a pracovnu. Vynikající zpracování a špičková technika je v u tohoto modelu navíc doplněna o luxusní kombinaci materiálů – leštěného hliníku a jakostní přírodní kůže v černé barvě. Hliníková základna křesla Celio stojí na pětici tichých koleček, která se hodí prakticky na jakoukoliv podlahu. Masivní rám zajišťuje křeslu neotřesitelnou…
Velmi prodávaný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO HL, lze koupit rovnou tady na našem webu ve známé kategorii židle do kanceláře! Připravili jsme zlevněné výrobky ve zmíněné kategorii v bezva akci! Populární značka UNIQUE pro své zákazníky nabízí prvotřídní zboží.

Tento oblíbený produkt UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO HL, černá od odblíbeného výrobce UNIQUE snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní ve výprodejové akci! Teď v akci 15 990 Kč.