UNIQUE Kancelářské křeslo ERGONIC

Kancelářská židle Ergonic reprezentuje moderní designové trendy, které pomalu začínají ovládat kanceláře i domácí pracovny.... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo ERGONIC
Značka: UNIQUE
6 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Ergonic reprezentuje moderní designové trendy, které pomalu začínají ovládat kanceláře i domácí pracovny....

Kancelářská židle Ergonic reprezentuje moderní designové trendy, které pomalu začínají ovládat kanceláře i domácí pracovny. Kromě originálního svěžího vzhledu se u ní však můžete těšit také provedení z vynikajících materiálů a s rozsáhlými možnostmi nastavení. Díky tomu je tento model velice variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Židle Ergonic stojí na pevné nylonové základně s elegantním matným černým povrchem. Zaručena je jak neotřesitelná stabilita, tak 130 kg nosnost. O hladký pohyb po…Tento kvalitní a žádaný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo ERGONIC můžete pořídit prostě tady a teď na našem webu zařazený v sekci židle do kanceláře. Pořiďte si další produkty z této sekce za výprodejovou cenu!

Tento zlevněný kus UNIQUE Kancelářské křeslo ERGONIC od odblíbeného výrobce UNIQUE snadno najdete právě nyní skutečně výhodně. V akci od 6 690 Kč.