UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH, černá/chrom

Mnoho hodin práce u pracovního stolu a počítače, končí hodně rychle bolestmi zad, bolestmi hlavy, a nebo křečemi nohou. Jako... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH
Značka: UNIQUE
12 890 Kč
Ověřit dostupnost
Mnoho hodin práce u pracovního stolu a počítače, končí hodně rychle bolestmi zad, bolestmi hlavy, a nebo křečemi nohou. Jako...

Mnoho hodin práce u pracovního stolu a počítače, končí hodně rychle bolestmi zad, bolestmi hlavy, a nebo křečemi nohou. Jako řešení těchto nekonečných problémů a bolestí, bychom vám rádi doporučili ergonomickou kancelářskou židli Ergotech. Kancelářská židle Ergotech je nejlepším řešením pro lidi, kteří pracují v sedě nebo nekonečné hodiny studují u stolu. Židle Ergotech je stavěna na robustní kovové základně s elegantním chromovaným povrchem. Zaručena je jak neotřesitelná stabilita, tak 130 kg nosnost. O…Vynikající produkt jde získat mimo jiné tu na webu v populární rubrice židle do kanceláře. Získejte unikátní produkty z této oblíbené kategorie za super cenu!

Žádaný kus UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH, černá/chrom od známého výrobce UNIQUE získáte tady nyní se slevou! Ceny již od 12 890 Kč.