UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, černá/tkanina

Kancelářská židle HERO, černá/tkanina Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo HERO
Značka: UNIQUE
12 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle HERO, černá/tkanina Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by...

Kancelářská židle HERO, černá/tkanina Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v duchu poslední módy. Strohé provedení je doplněno špičkovou technikou s bohatými možnostmi nastavení. Tento model je velmi variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Jelikož je opěrák čalouněn kvalitní a dokonale prodyšnou tkaninou, o správné podepření bederních obratlů se stará samostatná bederní opěrka. Díky které je rovnoměrně podepřena… Hodně povedený výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, můžete získat bez obtíží na našich stránkách v populární kategorii židle do kanceláře! Najděte si oblíbené zboží z této populární kategorie za internetové ceny. Známý dodavatel UNIQUE má na skladě skvělé výrobky.

Ve slevě kus UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, černá/tkanina od známé značky UNIQUE seženete na našich stránkách za výhodnou cenu. Cena od 12 690 Kč.