UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/síťovina

Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo HERO
Značka: UNIQUE
13 290 Kč
Ověřit dostupnost
Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v...

Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v duchu poslední módy. Strohé provedení je doplněno špičkovou technikou s bohatými možnostmi nastavení. Tento model je velmi variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Robustní leštěná hliníková základna židle Hero představuje nestárnoucí klasiku. Je navíc zárukou vysoké stability a 130 kg nosnosti židle. Díky plynovému pístu je možné nastavit výšku sezení v rozsahu 10 cm. O… Zcela unikátní výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/síťovina jde nakoupit snadno na našem webu v sekci židle do kanceláře. Máme pro vás ostatní výrobky z této populární sekce za super cenu!

Tento oblíbený kus UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/síťovina od kvalitní značky UNIQUE můžete pořídit u nás právě opravdu výhodně! Nabídka již od 13 290 Kč.