UNIQUE Kancelářské křeslo VISTA, černá

Sportovní design kancelářské židle Vista jistě zaujme již na první pohled. Zláká vás především již na pohled vyladěnou... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo VISTA
Značka: UNIQUE
9 090 Kč
Ověřit dostupnost
Sportovní design kancelářské židle Vista jistě zaujme již na první pohled. Zláká vás především již na pohled vyladěnou...

Sportovní design kancelářské židle Vista jistě zaujme již na první pohled. Zláká vás především již na pohled vyladěnou ergonomií, která je dotažena k naprosté dokonalosti. O naprostou stabilitu se stará základna z leštěného hliníku, opatřená pěticí měkkých koleček, která zaručují tichý a hladký pohyb na tvrdých podlahových krytinách. Výšku sezení je možno díky výkonnému plynovému pístu upravovat v rozsahu 10 cm, nosnost židle Vista činí 130 kg. Polohování má na starosti osvědčená mechanika Synchron, která…
Zajímavý kus UNIQUE Kancelářské křeslo VISTA, černá můžete dostat teď tu na našich stránkách v oblíbené rubrice židle do kanceláře. Nyní si můžete koupit podobné produkty z této známé kategorie za výprodejovou cenu!

Oblíbený a kvalitní kus UNIQUE Kancelářské křeslo VISTA, černá od kvalitní značky UNIQUE snadno můžete získat u nás právě skutečně levně! Právě lze objednat jen za 9 090 Kč.