UNIQUE Pracovní taburet Erizo, černá

Pracovní taburet Erizo, černá Výrobní pracoviště, laboratoře i ordinace, jsou místa, kde je velice důležité mít možnost snadno udržovat vysokou... více informací »
UNIQUE Pracovní taburet Erizo
Značka: UNIQUE
2 511 Kč
Ověřit dostupnost
Pracovní taburet Erizo, černá Výrobní pracoviště, laboratoře i ordinace, jsou místa, kde je velice důležité mít možnost snadno udržovat vysokou...

Pracovní taburet Erizo, černá Výrobní pracoviště, laboratoře i ordinace, jsou místa, kde je velice důležité mít možnost snadno udržovat vysokou úroveň hygieny, funkčnosti a bezpečnosti. Vybrané vybavení proto musí splňovat určité požadavky jako pevnost a odolnost, a taktéž musí zajišťovat komfort při práci. A přesně všechny tyto a další vlastnosti má pracovní taburet Erizo. Pracovní otočný taburet Erizo je vyroben z kvalitních materiálů, odolných proti oděru a roztržení i při intenzivním používání. Sedák…Tento výjimečný produkt UNIQUE Pracovní taburet Erizo, černá lze koupit jednoduše tady na webu umístěný v sekci taburety. Nyní najdete vyjímečné výrobky z naší sekce na pár kliknutí. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další vybrané produkty značky UNIQUE. Najdete je níže na této stránce. Dodavatel UNIQUE představuje velmi kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Akční a ve slevě produkt UNIQUE Pracovní taburet Erizo, černá od odblíbeného výrobce UNIQUE jde sehnat v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Nyní získáte od 2 511 Kč.